Loading...
Bali, Indonesia
Surabaya, Indonesia
18 October 2019, Fri
Surabaya, Indonesia
Bali, Indonesia
19 October 2019, Sat

Bali, Indonesia to Surabaya, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Santoso (Denpasar) 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S Rp 175.000,00
PO. SETIAWAN (DENPASAR) 14:30:00 16:30:00 - S M T W T F S Rp 180.000,00
Puspasari 17:30:00 17:30:00 - S M T W T F S Rp 180.000,00
Mtrans 12:30:00 15:00:00 - S M T W T F S Rp 190.000,00
MG tour & travel 16:00:00 20:00:00 - S M T W T F S Rp 190.000,00
Akas IV (Denpasar) 11:00:00 19:00:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
Sarika Expres Surabaya 16:30:00 16:30:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
Bali Perdana Perwakilan Mengwi 14:30:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
Bali Mandiri Travel 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
PO Tiara Mas 19:00:00 19:00:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
PO Dunia Mas 11:30:00 11:30:00 - S M T W T F S Rp 200.000,00
Bali Purnama 99 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Ladju Trans 15:30:00 18:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
PT. OGJ Tour & Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Travel Jawa Bali 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Farel Trans 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
44 Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Bali Rahayu 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Orin Travel & Car Rental 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
desi tour & travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
putra petir travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
Family Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 210.000,00
PO Wisata Komodo 15:00:00 17:00:00 - S M T W T F S Rp 220.000,00
PO Gunung Harta 15:00:00 19:30:00 - S M T W T F S Rp 220.000,00
PO Menggala 19:00:00 19:00:00 - S M T W T F S Rp 225.000,00
Malang Indah Trans 17:30:00 17:30:00 - S M T W T F S Rp 225.000,00
Harlin Travel 17:00:00 17:40:00 - S M T W T F S Rp 230.000,00
Bali Jaya Trans Tour and Travel 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S Rp 230.000,00
DB Trans 15:45:00 21:00:00 - S M T W T F S Rp 250.000,00
Jawa Indah (Denpasar) 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S Rp 250.000,00
INDO TRANS shuttle 16:00:00 17:20:00 - S M T W T F S Rp 260.000,00
Titian Mas 17:00:00 18:00:00 - S M T W T F S Rp 280.000,00
Bali Pusaka Travel 16:45:00 16:45:00 - S M T W T F S Rp 280.000,00
* Hanya 0.01% harga perjalanan yang tinggi sedikit daripada kaunter ** Hanya boleh digunakan untuk transaksi tanpa menggunakan kod diskaun dan perjalanan yang ditawarkan oleh syarikat-syarikat tertentu. *** Untuk perjalanan yang tertentu sahaja, diskaun telah dimasuk dalam harga tiket (harga lebih rendah daripada kaunter bas). * Gambar Bas adalah untuk rujukan sahaja. * Masa perjalanan hanya jangkaan masa sahaja.