Loading...
Bali-Badung, Indonesia
Surabaya, Indonesia
24 November 2019, Sun
Surabaya, Indonesia
Bali-Badung, Indonesia
25 November 2019, Mon

Bali-Badung, Indonesia to Surabaya, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Bali Mandiri Travel 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
OGJ Tour & Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Travel Jawa Bali 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Farel Trans 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
44 Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Bali Rahayu 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Orin Travel & Car Rental 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
desi tour & travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
putra petir travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Family Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Anin Jaya Trans 18:30:00 20:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Failila Tour & Travel 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Listi Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Rizki 88 Travel 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Safa Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Sazyy Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Yesi Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Fena Tour & Travel 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
PO Gunung Harta 15:50:00 15:50:00 - S M T W T F S IDR 220,000.00
Ladju Trans 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
Difa Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
DB Trans 15:45:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 250,000.00
INDO TRANS shuttle 17:00:00 17:20:00 - S M T W T F S IDR 280,000.00
Bali-Badung, Indonesia to Surabaya, Indonesia Trip Information
Distance:
-
Average Travelling Time:
-
Total Operator Brands:
23
Total Trips:
1239
* Hanya 0.01% harga perjalanan yang tinggi sedikit daripada kaunter ** Hanya boleh digunakan untuk transaksi tanpa menggunakan kod diskaun dan perjalanan yang ditawarkan oleh syarikat-syarikat tertentu. *** Untuk perjalanan yang tertentu sahaja, diskaun telah dimasuk dalam harga tiket (harga lebih rendah daripada kaunter bas). * Gambar Bas adalah untuk rujukan sahaja. * Masa perjalanan hanya jangkaan masa sahaja.