Loading...
× Use code TRAVELBUS for 28% off* bus tickets when you book on our mobile app! T&C apply

Phnom Penh, Cambodia to Battambang, Cambodia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
PHNOM PENH PENH CHET TRANSPORT 06:30:00 20:30:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 5.00
KSO 06:45:00 13:45:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 7.50
Sutthep Express 07:00:00 13:00:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 8.00
Meanchey VIP Express 07:00:00 14:00:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 8.00
CAMBOTRA EXPRESS 07:00:00 14:00:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 8.00
Saly Express 07:00:00 14:00:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 11.00
VIRAK BUNTHAM EXPRESS 08:00:00 14:30:00 - Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat USD 12.50
Phnom Penh, Cambodia to Battambang, Cambodia Trip Information
Distance:
288 KM
Average Travelling Time:
08h00m
Total Operator Brands:
7
Total Trips:
1020
* មានតែ 0.01% ដែលថ្លៃជាងតំលៃធម្មតា នៅការិយាល័យ ** ប្រតិបត្តិការផ្លូវការ គឺប្រតិបត្តិការ ដោយគ្មានការប្រើប្រាស់កូដបញ្ចុះតំលៃ និងទិសដៅផ្តល់ដោយក្រុមហ៊ុនដៃគូ *** មានតែទិសដៅច្បាស់លាស់ ដែលការបញ្ចុះបានបង្ហាញកក្នុងសំបុត្រ * រូបភាពឡាន គឺគ្រាន់តែជារូបតំណាង * រយៈពេលនៃការធ្វើដំណើរគឺជាពេលវេលាប៉ាន់ស្មានប៉ុណ្ណោះ។