Loading...
Bali, Indonesia
Jawa Timur, Indonesia
28 January 2020, Tue
Jawa Timur, Indonesia
Bali, Indonesia
29 January 2020, Wed

Bali, Indonesia to Jawa Timur, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Margahayu Ladju Boemel Ekonomi Perwakilan Mengwi 04:30:00 23:00:00 - S M T W T F S IDR 100,000.00
Akas Asri Boemel Ekonomi 13:00:00 13:00:00 - T W T F IDR 105,000.00
Anin Jaya Trans 18:00:00 21:30:00 - T W T F IDR 210,000.00
Failila Tour & Travel 18:00:00 22:00:00 - T W T F IDR 210,000.00
Rizki 88 Travel 18:00:00 22:00:00 - T W T F IDR 210,000.00
Safa Trans 18:00:00 22:00:00 - T W T F IDR 210,000.00
Sazyy Trans 18:00:00 22:00:00 - T W T F IDR 210,000.00
Yesi Trans 18:00:00 22:00:00 - T W T F IDR 210,000.00
Difa Trans 18:00:00 21:30:00 - T W T F IDR 230,000.00
* មានតែ 0.01% ដែលថ្លៃជាងតំលៃធម្មតា នៅការិយាល័យ ** ប្រតិបត្តិការផ្លូវការ គឺប្រតិបត្តិការ ដោយគ្មានការប្រើប្រាស់កូដបញ្ចុះតំលៃ និងទិសដៅផ្តល់ដោយក្រុមហ៊ុនដៃគូ *** មានតែទិសដៅច្បាស់លាស់ ដែលការបញ្ចុះបានបង្ហាញកក្នុងសំបុត្រ * រូបភាពឡាន គឺគ្រាន់តែជារូបតំណាង * រយៈពេលនៃការធ្វើដំណើរគឺជាពេលវេលាប៉ាន់ស្មានប៉ុណ្ណោះ។