Loading...
Bali-Denpasar, Indonesia
Jember, Indonesia
12 December 2019, Thu
Jember, Indonesia
Bali-Denpasar, Indonesia
13 December 2019, Fri

Bali-Denpasar, Indonesia to Jember, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Margahayu Ladju Boemel Ekonomi Perwakilan Mengwi 04:30:00 23:00:00 - S M T W T F S IDR 100,000.00
Akas Asri Boemel Ekonomi 13:00:00 13:00:00 - S M T W T F S IDR 105,000.00
Queen Travel Banyuwangi 19:00:00 19:00:00 - T IDR 150,000.00
Farel Trans 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 180,000.00
44 Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Bali Rahayu 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
OGJ Tour & Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Travel Jawa Bali 15:00:00 19:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Orin Travel & Car Rental 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
desi tour & travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
putra petir travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Anin Jaya Trans 18:00:00 21:30:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Failila Tour & Travel 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Rizki 88 Travel 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Safa Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Yesi Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
Difa Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
Penjor Malang 16:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 300,000.00
Bali-Denpasar, Indonesia to Jember, Indonesia Trip Information
Distance:
-
Average Travelling Time:
-
Total Operator Brands:
18
Total Trips:
1993
* ေကာင္တာေစ်းနႈန္းမ်ားထက္ 0.01% သာ ေစ်းပိုပါသည္။ ** သက္ဆိုင္ရာ ကုမၸဏီမ်ားမွ ေဖာ္ျပထားေသာ ခရီးစဥ္မ်ားနွင့္ ေလွ်ာ့ေစ်းကုတ္နံပါတ္ အသံုးမျပဳထားေသာ မွတ္တမ္းမ်ား အတြက္သာ ေဆာင္ရြက္နိုင္ပါသည္။ *** လက္မွတ္ေစ်းႏႈန္းမ်ား တြင္ ေလွ်ာ့ေစ်းပါ၀င္ျပီး ျဖစ္ျပီး သတ္မွတ္ထားေသာ ခရီးစဥ္မ်ား အတြက္သာ ျဖစ္သည္။ (ဘတ္စ္ေကာင္တာေစ်းနႈန္းမ်ားထက္ ေစ်းသက္သာပါသည္) ဘတ္စ္ကားပံုမ်ားသည္ ကိုးကားရန္အတြက္သာ * Trip durations are estimated time only.