Loading...
Bali-Badung, Indonesia
Surabaya, Indonesia
18 February 2020, Tue
Surabaya, Indonesia
Bali-Badung, Indonesia
19 February 2020, Wed

Bali-Badung, Indonesia to Surabaya, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Bali Mandiri Travel 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 200,000.00
OGJ Tour & Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Travel Jawa Bali 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
44 Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Bali Rahayu 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Orin Travel & Car Rental 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
desi tour & travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
putra petir travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Family Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Anin Jaya Trans 18:30:00 20:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Failila Tour & Travel 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Rizki 88 Travel 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Safa Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Sazyy Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Yesi Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Ladju Trans 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
Difa Trans 20:00:00 21:00:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
PO Gunung Harta 15:50:00 15:50:00 - S M T W T F S IDR 240,000.00
DB Trans 15:45:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 250,000.00
INDO TRANS shuttle 17:00:00 17:20:00 - S M T W T F S IDR 280,000.00
Bali-Badung, Indonesia to Surabaya, Indonesia Trip Information
Distance:
425 KM
Average Travelling Time:
12h40m
Total Operator Brands:
20
Total Trips:
1830
* មានតែ 0.01% ដែលថ្លៃជាងតំលៃធម្មតា នៅការិយាល័យ ** ប្រតិបត្តិការផ្លូវការ គឺប្រតិបត្តិការ ដោយគ្មានការប្រើប្រាស់កូដបញ្ចុះតំលៃ និងទិសដៅផ្តល់ដោយក្រុមហ៊ុនដៃគូ *** មានតែទិសដៅច្បាស់លាស់ ដែលការបញ្ចុះបានបង្ហាញកក្នុងសំបុត្រ * រូបភាពឡាន គឺគ្រាន់តែជារូបតំណាង * រយៈពេលនៃការធ្វើដំណើរគឺជាពេលវេលាប៉ាន់ស្មានប៉ុណ្ណោះ។