Loading...
Bali-Denpasar, Indonesia
Malang, Indonesia
31 January 2020, Fri
Malang, Indonesia
Bali-Denpasar, Indonesia
01 February 2020, Sat

Bali-Denpasar, Indonesia to Malang, Indonesia Bus Schedule & Fare

Bus Operator First Bus Last Bus Duration Departure Day Fare Start From
Malang Indah Trans 16:30:00 17:30:00 - S M T W T F S IDR 130,000.00
Malang Indah 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 160,000.00
PT. Santoso Bangkit Jaya 19:00:00 19:00:00 - S M T W T F S IDR 175,000.00
PO. SETIAWAN (DENPASAR) 14:30:00 16:30:00 - S M T W T F S IDR 180,000.00
Midas Arjosari 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 180,000.00
P.O Midas Nusantara 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 180,000.00
Arjuna Travel 09:00:00 18:00:00 - S M T W T F S IDR 190,000.00
OGJ Tour & Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Farel Trans 15:00:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
44 Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Bali Rahayu 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Restu Mulya (Malang) 13:30:00 13:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Mtrans 12:30:00 15:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Orin Travel & Car Rental 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
desi tour & travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
putra petir travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Family Travel 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Anin Jaya Trans 18:00:00 21:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Failila Tour & Travel 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Rizki 88 Travel 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Safa Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Sazyy Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Yesi Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 210,000.00
Bagus Transport 17:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 220,000.00
Travel Jawa Bali 15:00:00 19:00:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
Difa Trans 18:00:00 19:30:00 - S M T W T F S IDR 230,000.00
PO Gunung Harta 15:00:00 15:30:00 - S M T W T F S IDR 240,000.00
Bali Mandiri Travel 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 250,000.00
Jawa Indah (Denpasar) 16:00:00 16:00:00 - S M T W T F S IDR 250,000.00
Titian Mas 18:00:00 18:00:00 - S M T W T F S IDR 280,000.00
Penjor Malang 16:00:00 17:00:00 - S M T W T F S IDR 300,000.00
Bali-Denpasar, Indonesia to Malang, Indonesia Trip Information
Distance:
1,061 KM
Average Travelling Time:
19h05m
Total Operator Brands:
31
Total Trips:
3748
* ေကာင္တာေစ်းနႈန္းမ်ားထက္ 0.01% သာ ေစ်းပိုပါသည္။ ** သက္ဆိုင္ရာ ကုမၸဏီမ်ားမွ ေဖာ္ျပထားေသာ ခရီးစဥ္မ်ားနွင့္ ေလွ်ာ့ေစ်းကုတ္နံပါတ္ အသံုးမျပဳထားေသာ မွတ္တမ္းမ်ား အတြက္သာ ေဆာင္ရြက္နိုင္ပါသည္။ *** လက္မွတ္ေစ်းႏႈန္းမ်ား တြင္ ေလွ်ာ့ေစ်းပါ၀င္ျပီး ျဖစ္ျပီး သတ္မွတ္ထားေသာ ခရီးစဥ္မ်ား အတြက္သာ ျဖစ္သည္။ (ဘတ္စ္ေကာင္တာေစ်းနႈန္းမ်ားထက္ ေစ်းသက္သာပါသည္) ဘတ္စ္ကားပံုမ်ားသည္ ကိုးကားရန္အတြက္သာ * Trip durations are estimated time only.